Випускники

1. Медведєва Ольга Володимирівна – завідувач кафедри екології та охорони навколишнього середовища ЦНТУ;

2. Коломієць Людмила Василівна – доцент кафедри екології та охорони навколишнього середовища ЦНТУ;

3. Ковтунов Олександр Володимирович – директор департаменту екології та охорони природних ресурсів Кіровоградської ОДА;

4. Пустовіт Сергій Леонідович – директор ТОВ «Екомережа»;

5. Лисенко Олександр Федорович , директор ТОВ «Український лабораторний центр екологічних досліджень»;

6. Норенко Олег Володимирович – перший заступник начальника Державної екологічної інспекції України в Кіровоградській області;

7. Сокуренко Ігор Вікторович – заступник начальника відділу водних відносин та басейнової взаємодії Регіонального офісу водних ресурсів у Кіровоградській області;

8. Хомич Антоніна Павлівна – заступник директора департаменту екології та охорони природних ресурсів Кіровоградської ОДА;

9. Глазкова Маргарита Сергіївна – заступник директора ПП НТЦ «Екосистема Плюс», головний інженер;

10. Шульга Євген Володимирович – начальник проектно-дослідного відділу ПП «НТЦ «Екосистема Плюс»;

11. Жаравіна Оксана Юріївна – начальник лабораторії моніторингу вод та грунтів Регіонального офісу водних ресурсів у Кіровоградській області;

12. Клименко Алла Володимирівна – начальник відділу департаменту екології та охорони природних ресурсів Кіровоградської ОДА;

13. Лазаренко Сніжана Іванівна – начальник відділу департаменту екології та охорони природних ресурсів Кіровоградської ОДА;

14. Воробйова Наталія Михайлівна – начальник відділу державного екологічного нагляду (контролю) водних ресурсів Державної екологічної інспекції України в Кіровоградській області;

15. Бірюков Андрій Валерійович – начальник відділу інструментально- лабораторного контролю, старший державний інспектор з охорони навколишнього середовища Державної екологічної інспекції України в Кіровоградській області;

16. Ніколаєва (Кареліна) Світлана Володимирівна – начальник служби лабораторного контролю водопостачання Світловодського водопровідно- каналізаційного господарства;

17. Шаршунович Наталія Миколаївна – начальник виробничо-технічної служби підприємства Світловодського водопровідно-каналізаційного господарства;

18. Нех Любов Іванівна – завідувач сектору державного екологічного нагляду земельних ресурсів, державний інспектор з охорони НПС Державної екологічної інспекції України в Кіровоградській області;

19. Резніченко Віта Петрівна – доцент кафедри загального землеробства ЦНТУ;

20. Ковальов Микола Миколайович - доцент кафедри загального землеробства ЦНТУ;

21. Кутузова Анастасія Володимирівна – головний спеціаліст департаменту екології та охорони природних ресурсів Кіровоградської ОДА;

22. Грєвцева Ірина Анатоліївна – головний спеціаліст департаменту

екології та охорони природних ресурсів Кіровоградської ОДА;

23. Волкова Анастасія Віталіївна – головний спеціаліст департаменту екології та охорони природних ресурсів Кіровоградської ОДА;

24. Романюк Г.А. – головний спеціаліст ПП «Екобезпека»;

25. Пархоменко А.В. – головний спеціаліст ПП «Екобезпека»;

26. Сніцарук Інна Леонідівна – головний спеціаліст департаменту екології та охорони природних ресурсів Кіровоградської ОДА;

27. Матвієнко Олена Сергіївна – головний спеціаліст департаменту екології та охорони природних ресурсів Кіровоградської ОДА;

28. Олексенко Анна Володимирівна – головний спеціаліст департаменту екології та охорони природних ресурсів Кіровоградської ОДА;

29. Твердовська Наталя Іванівна – головний спеціаліст департаменту екології та охорони природних ресурсів Кіровоградської ОДА;

30. Сергенчук Інна Петрівна – головний спеціаліст інструментально- лабораторного контролю, державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції України в Кіровоградській області;

31. Гладченко Олександр Анатолійович – головний спеціаліст відділу державного екологічного нагляду водних ресурсів, державний інспектор з охорони навколишнього середовища Державної екологічної інспекції України в Кіровоградській області;

32. Кондратюк Олена Дмитрівна – головний спеціаліст відділу державного екологічного нагляду атмосферного повітря, державний інспектор з охорони навколишнього середовища Державної екологічної інспекції України в Кіровоградській області;

33. Мельніченко Тетяна – головний спеціаліст відділу державного екологічного нагляду земельних ресурсів, державний інспектор з охорони навколишнього середовища Державної екологічної інспекції України в Кіровоградській області;

34. Грозан Наталія – головний спеціаліст відділу державного екологічного нагляду атмосферного повітря, державний інспектор з охорони навколишнього середовища Державної екологічної інспекції України в Кіровоградській області;

35. Бур’ян Тетяна – головний спеціаліст відділу державного екологічного нагляду поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами, державний інспектор з охорони навколишнього середовища Державної екологічної інспекції України в Кіровоградській області;

36. Галь Сергій – головний спеціаліст відділу державного екологічного нагляду атмосферного повітря, державний інспектор з охорони навколишнього середовища Державної екологічної інспекції України в Кіровоградській області;

37. Роменська Оксана Миколаївна – провідний спеціаліст департаменту екології та охорони природних ресурсів Кіровоградської ОДА;

38. Корнюша Тетяна Миколаївна – провідний спеціаліст департаменту екології та охорони природних ресурсів Кіровоградської ОДА;

39. Поліщук Олена Геннадіївна – спеціаліст департаменту екології та охорони природних ресурсів Кіровоградської ОДА;

40. Гриб Вікторія Григорівна – спеціаліст департаменту екології та охорони природних ресурсів Кіровоградської ОДА;

41. Підгорний Ігор Станіславович – головний технолог служби головного технолога Світловодського водопровідно-каналізаційного господарства;

42. Білоус Юлія Василівна – головний технолог підприємства Світловодського водопровідно-каналізаційного господарства;

43. Куницький Сергій Миколайович – інженер 1-ї категорії інспекції з водокористування та промислового водовідведення;

44. Кирпа (Турецька) Олена Анатоліївна – інженер-лаборант 1-ї категорії лабораторії водовідведення служби лабораторного контролю водовідведення Світловодського водопровідно-каналізаційного господарства;

45. Антонюк Ольга Василівна – інженер 1-ї категорії диспетчерської служби Світловодського водопровідно-каналізаційного господарства;

46. Сидоренко Андрій Володимирович – провідний інженер служби водопостачання Світловодського водопровідно-каналізаційного господарства;

47. Добрянський Сергій Петрович – провідний інженер з використання водних ресурсів відділу водного кадастру та моніторингу вод Регіонального офісу водних ресурсів у Кіровоградській області;

48. Григор’єва Олена Анатоліївна – провідний інженер з використання водних ресурсів відділу водного кадастру та моніторингу вод Регіонального офісу водних ресурсів у Кіровоградській області;

49. Мехеда Маргарита Олександрівна – провідний інженер з використання водних ресурсів відділу водних відносин та басейнової взаємодії Регіонального офісу водних ресурсів у Кіровоградській області;

50. Посільська Наталія Юріївна – провідний інженер з використання водних ресурсів відділу водних відносин та басейнової взаємодії Регіонального офісу водних ресурсів у Кіровоградській області;

51. Яровець Олег Петрович – інженер Кропивницького науково-дослідного та проектного інституту землеустрою;

52. Іщенко Олеся Олександрівна – інженер-дослідник ПП НТЦ «Екосистема Плюс»;

53. Трепачов Володимир Володимирович – інженер з налагодження та випробування ПП НТЦ «Екосистема Плюс»;

54. Лисенко Оксана Миколаївна – інженер-еколог ТОВ «Український лабораторний центр екологічних досліджень»;

55. Чабаненко Лілія Валеріївна – інженер-хімік лабораторії, ТОВ «Український лабораторний центр екологічних досліджень»;

56. Лахтіон Олена Ігорівна – інженер з налагоджування та випробування ПП НТЦ «Екосистема Плюс»;

57. Лашко Олександра Володимирівна – головний спеціаліст ТОВ «Екомережа»;

58. Безбожко Анастасія Олександрівна – бактеріолог 1-ї категорії лабораторії водовідведення Світловодського водопровідно-каналізаційного господарства;

59. Коваль Альона Володимирівна – бактеріолог 1-ї категорії лабораторії водовідведення Світловодського водопровідно-каналізаційного господарства;

60. Коцюрба Ірина Миколаївна – бактеріолог 1-ї категорії лабораторії водовідведення Світловодського водопровідно-каналізаційного господарства;

61. Красюк Олена Геннадіївна – адміністратор, спеціаліст з екології та охорони навколишнього середовища ПП НТЦ «Екосистема Плюс»;

62. Маркевич Олексій Іванович – менеджер, спеціаліст з екології та охорони навколишнього середовища ПП НТЦ «Екосистема Плюс»;

63. Гусакова Ганна Іванівна – старший майстер відділу реалізації послуг юридичним особам Світловодського водопровідно-каналізаційного господарства;

64. Родрігес-Лісовий Александер – майстер служби водопостачання Світловодського водопровідно-каналізаційного господарства;

65. Вергун Вікторія Олександрівна – інспектор з кадрів ПП НТЦ «Екосистема Плюс»;

66. Бургаз Тетяна Анатоліївна – диспетчер диспетчерської служби головного технолога Світловодського водопровідно-каналізаційного господарства.

67. Хижняк Юлія Василівна – спеціаліст Головного управління держпродспоживслужби в Кіровоградській області.



Вгору
© 2020 KNTU